Forum Sayfaları

Merhaba! Forumlar sayfamıza hoş geldiniz. Burada, ortak ilgi alanlarını paylaşan, bilgi alışverişinde bulunan ve çeşitli konularda tartışmalar yapan bir topluluk bulacaksınız. Amacımız, sizlere dostça ve destekleyici bir ortamda etkileşim kurma fırsatı sunmak.

Yeni Bir Konu Başlat

Önceki Forum Konuları

Alt Göz Kapağımda Haftalardır Aralıklarla Seyirmeler Oluyor

Alt göz kapağımda haftalardır aralıklarla seyirmeler oluyor. Akşama kadar bilgisayar başında olduğumdan kaynaklı bilgisayar başında olduğum zamanlar seyirme daha sıklaşmakta. Yardımcı olursanız sevinirim.

560
1,568
3954 gün
Onur çelik

Göz Kapağı Seyirmesi

benim kızım bir yaşında ve sağ gözünün üst kapağı doğduğundan beri yemek yerken ve heyecanlı hareketler yaptığında seyriyor. göz doktoruna gittik nörolojik dedi çocuk nöroloji de bulunduğumuz şehirde bir ay kapalıymış. elimde bunun videosu da var çok telaşlanıyorum acaba nedeni ne olabilir????

560
1,568
3945 gün
Fadime KARABIYIK KOTAN

Göz Seyirmesi Sebebi

göz seyirmesi baya bir süreden beri devam etmektedir faz 7ay öncesinden beri göz seyirmesi vardı fakat bu sefer artarak iki gözümün birden seyirmesi sinir bozucu bir hal aldı sebebi nedir göz tansiyonuna yol acarmı

560
1,568
3892 gün
gülenay

Sag Goz Seyirmesi

Merhaba,benim aylardir sag gozum vebazende kasim seyiriyor.Buda beni cok rahatsiz ediyor.Gozumun seyirmemesi icin ne yapmaliyim?Birkac yil once doktora gitmistim.Sag gozumun tembellestigi soylenildi.Acaba bundan mi kaynaklaniyor ogrenmek istiyorum.Yoksa buyuklerimizin dedigi gibi hayir yada ser icin mi seyirir?Bu inanis batil inanis midir?Tesekkurler..

560
1,568
3751 gün
Sude Tas

Çok Okunanlar

Popüler İçerikler

Gözünüze Masaj Yapın

Gözünüze Masaj Yapın

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Sol Göz Seyirmesi Belirtileri ve Tedavisi

Sol Göz Seyirmesi Belirtileri ve Tedavisi

Göz Seyirmesinin Nedenleri

Göz Seyirmesinin Nedenleri

Göz Numarası Artmış Olabilir

Göz Numarası Artmış Olabilir

Göz Seyirmesi Tedavisi

Göz Seyirmesi Tedavisi

Göz Seyirmesinin Belirtileri

Göz Seyirmesinin Belirtileri